
Шафа-купе білий глянец з дзеркалом
15 646 ₴
- В наявності
- Код: ШК
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Елегантні світлі тони завжди в тренді, якщо шукаєте комплект в світлих тонах та без яскравих акцентів. Вам точно сподобається співвідношення ціна/якість, адже наші покупці впевнено приписують її до найпопулярніших колекцій спалень. Лаконічні форми, прості лінії та білий колір корпусів і фасадів закохують з першого погляду любителів мінімалізму та стриманості.
Корпус:
Ламінована ДСП 16 мм.
Фасад:
Трьохшарове високоглянцеве покриття, висушене під ультрафіолетовими променями. Ламінована ДСП 18 мм.
Фурнітура:
Хромована ручка з гвинтами (з різьбою М4); Пластмасова ніжка, покрита хромом в колір ручки; Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні направляючі повного висуву; Завіса підвищеної міцності з плавним закриттям; Розсувний механізм шаф-купе hettich. Можлива доукомплектація опцією плавного закриття; Металеві фіксувальні, антивисувні полкотримачі; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Кількість орних дверей | 0 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість стулок (дверей) | 2 |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП ламінована, Дзеркало, ДСП+Дзеркало |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1500 мм |
| Глибина шафи-купе | 610 мм |
| Висота шафи-купе | 2120 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1500 |
| Висота шафи | 2120 |
| Глибина шафи | 630 |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність дзеркал | з дзеркалом, без дзеркал |
- Ціна: 15 646 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка

