
Шафа Росела
43 719 ₴
- В наявності
- Код: Шафа Роселла
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колекція Роселла – вдосконалена модель спальні у класичному стилі.
Фігурні фасади, декоративна різьба, дзеркала з елементами художньої матованої обробки і плавні класичні форми надають спальні особливого затишку та витонченості.
Для виробництва кожного елемента меблів використовуються лише високоякісні та надійні матеріали.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 3025 мм |
| Висота | 2450 мм |
| Виробник | Миро-Марк |
| Глибина | 720 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість стулок (дверей) | 6 шт. |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 719 ₴


