
Комод Лілу з 3 шухлядами
5 848 ₴
- В наявності
- Код: Комод 3 шх Лілу,
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Комод 3 шх Лілу, колір глянець кашемір.
Lily — спальня-новинка, що стане для Вас простором спокою і ніжності. Улюбленим місцем в домі, де панує злагода і комфорт. В основі комплекту м'яке ліжко 1.6 м у сірому кольорі та меблі у кольоровій гамі — Кашемір, що разом створюють особливу атмосферу. Деталі узголів'я ліжка нагадують шоколадні плитки, що робить його дизайн мінімалістичним і водночас сучасним. Матеріал є невибагливим у догляді, його легко чистити і мити. Крім того, ліжко може бути з підйомним механізмом, що дозволяє зберігати речі у ніші і таким чином економити простір шафи. У комплекті спальні Lily доступні під замовлення шафа, комод та приліжкові тумби, виконані у кольорі Кашемір. На вибір шафа з чотирма дверцятами, де дві з них дзеркальні, у повний зріст. Це додає світла і ясності для спальні. Або ж шафа 3дв без дзеркал з мінімалістичним дизайном. Комод і тумби вирізняються фрезерованими ручками, що додає їх вигляду вишуканості та елегантності. Такі ручки є наче приховані, але вони також є зручними й практичними у щоденному використанні. Дизайн є максимально простим, проте цікавим. Будьте певні, спальня збереже свій початковий вигляд на довгі роки, адже якість меблів від MiroMark перевірена роками. Ми виготовляємо наші меблі з ДСП і лакуємо меблі під дією УФ-променів, завдяки чому лакофарбове покриття стає більш якісним і міцним. Шліфуємо фасади за власною унікальною технологією, у результаті — поверхня залишається ідеально гладкою, майже дзеркальна.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 110 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 85 см |
- Ціна: 5 848 ₴


