
Мʼяке ліжко Віва
21 419 ₴
- В наявності
- Код: Ліжко Віва без каркасу
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Мʼяке ліжко Віва 1,8 Підйомне з каркасом, (колір тканини можно обирати) .
Вау-ефект від новинки Viva" — оригінальна спальня з м'яким ліжком, підвісними тумбами і туалетним стoликом у комплекті. З таким набором ваша спальня набуде більш естетичного і акуратного вигляду. Часто приліжкові підвісні тумби обирають для невеликих кімнат, оскільки вони не займають багато місця і виглядають "повітряно". Такі естетичні елементи цілком замінять чи доповнять декор у вашій кімнати. Базова комплектація підвісної тумби та туалетного столика оснащена фурнітурою преміум-класу.
Тканину та колір ліжка ви можете обирати самостійно: велюр, текстиль чи екошкіра. Ціни ліжка на замовлення вказана за категорію тканин К1.
К2 +7% до ціни. К3 +12% до ціни.
Корпус:
Ламінована ДСП 16 мм.
Фасад:
Трьохшарове високоглянцеве покриття, висушене під ультрафіолетовими променями. Ламінована ДСП 16 мм.
Фурнітура:
Фурнітура преміум-класу; Трьохскладові шарикові телескопічні направляючі повного висуву з плавним закриттям; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Категорія оббивної тканини | 3 категорія |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 199 см |
| Ширина ліжка | 214 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 151 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація ортопедичною основою | Ні |
| Наявність підіймального механізму | Ні |
- Ціна: 21 419 ₴





