
Дитячий спальний набір Хеппі, глянець білий.
36 819 ₴
- В наличии
- +380 (98) 151-51-64Менеджер магазину
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Новинка! Дитячий спальний набір Happy.
Дитячі колекції від МироМарк створені для максимального комфорту дітей. Ми розуміємо, що саме меблі створюють особливий затишок у спальні, тому комплект Happy має широку лінійку елементів якісного виробництва. А базовий та універсальний білий колір, тим паче, глянець, наповнить кімнату теплом та затишком.
До цієї колекції входить одинарне ліжко з двома висувними шухлядами та міцним каркасом. На вибір зі стандартною твердою або м’якою велюровою оббивкою. Дуже зручно, що у шухлядах можна помістити найнеобхідніші речі — покривало, постільну білизну чи піжаму, може навіть улюблені іграшки. Для безпеки дітей — кутики ліжка заокругленої форми. А ще ми передбачили вибір лівої та правої сторони каркасу, адже планування дитячої у всіх індивідуальне.
Також до колекції Happy входить кілька варіантів вмістких шаф різного розміру. А також комод та письмовий стіл з чотирма шухлядами. Весь цей набір меблів дозволить правильно зонувати інтер’єр приміщення та функціонально використовувати спальню.
Придбати весь комплект разом значно комфортніше й вигідніше, ніж підбирати всі ці меблі самостійно. По-перше, так ви економите час і купуєте все потрібне одразу в одному місці. По-друге, кожна деталь, фурнітура та білий колір глянцю доповнюють один одного і створюють саме той омріяний простір та затишок для дитини, про який мріють і батьки, і малеча.
Корпус:
Ламінована ДСП 16 мм.
Фасад:
Багатошарове високоглянцеве покриття, висушене під ультрафіолетовими променями. Ламінована ДСП 16 мм.
Фурнітура:
Пластмасова матова ручка чорного кольору; Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні направляючі повного висуву; Висувна фурнітура шухляд у ліжку - ролікове коліщатко; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX); Додаткова фурнітура для кріплення шаф та комодів до стіни.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Цвет | Белый |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 90х200 |
| Основание | Ламели |
| Тип комплекта | стандартный набор |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Высота спального места | 80 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 205 см |
| Ширина кровати | 95 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 80 см |
- Цена: 36 819 ₴



