
Томми стол журнальный
3 438 ₴
- Под заказ
- Код: Томмі стіл
Отправка с 10 июня 2026- +380 (98) 151-51-64Менеджер магазину
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Колекція Томмі у кольорі “Дуб Артізан” – неймовірне поєднання стилю та якості. Відчуйте зеркальне відображення природи у кожній деталі цієї вітальні.
Використовуючи технології найвищого рівня, ми втілили в життя неповторну красу та досконалість дубового дерева. Фасади вітальні у поєднання зі всіма деталями фурнітури надаватимуть приміщенню витончений та природний шарм. Фактура “Дуб Артізан” не лише створює відчуття максимально природної середовища, але також відзначається своєю міцністю та довговічністю.
Меблі від МироМарк виготовляються з якісних матеріалів, тож будьте певні, при належному використанні та догляді, гостина збереже свій першокласний вигляд на довгі роки.
До комплекту входить: Тумба ТВ, комод 1.6 м та 2.0 м, пенал із двома шухлядами та відкритими поліцями, поліця настінна, компактний журнальний стіл. Вітальня з фактурою “Дуб Артізан” — це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, естетику та вишуканість.
Створіть свій унікальний простір, який буде відображати Вашу особистість та неперевершений смак з новою вітальною від нашого меблівого виробника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Цвет | Дерево |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Без покрытия |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1000 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Высота стола | 425 мм |
- Цена: 3 438 ₴

