
Луна сервант 2 дверний
12 021 ₴
- В наявності
- Код: Сервант Luna 2 дв
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Актуальний стиль модерн, поєднання цікавих відтінків та акценти на прозорих вітринах — основні переваги вітальні Луна.
Вдале поєднання контрастних кольорів Мат Лава та Дуб Крафт підкреслить оригінальний дизайн вашої сучасної квартири. Крім того, всі елементи є функціональними, оскільки у кожному модулі достатньо місця для зберігання речей. До прикладу, посуд чи декор. В залежності від розміру кімнати ви можете обрати сервант відповідних габаритів.
Щодо якості матеріалу можете не сумніватися, така вітальня залишиться з вами на довгі роки. Всі меблі від MiroMark виготовляються з якісного матеріалу — лакованої ДСП, що є стійкою до вологості, сонячних променів, миючих засобів, і разом з тим, меблі досить доступні за ціною.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | сервант |
| Форма буфету | прямий |
| Форма серванта | прямий |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 0 шт. |
| Комплектація вбудованим баром | Ні |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | скло |
| Габаритні розміри серванта | |
| Ширина серванта | 1000 мм |
| Глибина серванта | 380 мм |
| Висота серванта | 2050 мм |
- Ціна: 12 021 ₴

