
Вітрина дводверна в вітальню варіант 2
31 452 ₴
- В наявності
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Модульна система Тоскана виділяється різьбленим МДФ фасадом, який, без сумніву, привертає погляд своїм незвичайним класичним візерунком. Вітрина 2-х дверна (варіант №1) має підсвічування і дзеркальну стінку, а так само скло з фацетною обробкою, за рахунок чого дуже красиво виглядає все, щоб Ви не поставили!
Є можливість вибрати колір, виготовляється в таких варіантах:
1) корпус - горіх Караваджо/ фасад - горіх Італійський, а так само в кольорі
2) корпус - білий/ фасад - білий з золотом,
3) корпус - білий/ фасад - білий з сріблом,
4) корпус - сиве дерево / фасад - чорний з сріблом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Задня стінка | дзеркало |
| Декоративні елементи | МДФ |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 1450 мм |
| Глибина вітрини | 490 мм |
| Висота вітрини | 2240 мм |
- Ціна: 31 452 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка

