
Диван Леон
28 650 ₴
- Під замовлення
- Код: Леон
Відправка з 03 травня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диван Leon преміум класу є неймовірно м'яким та зручним.
Диван має правильне ортопедичне наповнення, що складається з:
- пружини змійки;
- еластичних прогумованих ременів;
- щільної термопресованої повсті;
- високого пружинного блоку з розпеченого дроту та м'якого пінополіуретану.
Завдяки продуманому конструктиву диван довго служитиме і забезпечуватиме максимальний комфорт своїм власникам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Divanoff |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 87 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 202 см |
| Ширина спального місця | 165 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивана | 244 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 650 ₴


