
Диван Біатріс
22 215 ₴
- В наявності
- Код: Беатрис
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диван Біатріс Унікальний дизайн у стилі мінімалізму.
Передня частина дивана ширяє в повітрі, геометрична стібка на бічних частинах дивана та подушках, прикрашена масивним кантом.
Диван оснащений ортопедичним наповненням.
Каркас із масиву сосни та фанери, місткий короб для речей.
У наповненні пружина змійка, гумовий пас, термопресована повсть, п'ятивитковий пружинний блок скляного типу Бонель, еластичний пінополіуретан.
Механізм трансформації єврокниги з високими прогумованими колесами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Divanoff |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 205 см |
| Ширина спального місця | 165 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивана | 205 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 215 ₴


