
Диван Стілус
19 626 ₴
- В наявності
- Код: Стилус
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Диван Стілус – це комфортабельний та стильний диван, який обов'язково стане центральним елементом у вашій вітальні. Він має сучасний дизайн та високу якість виконання, завдяки чому служитиме довгий час.
Диван має дерев'яний каркас та пружину "Змійку". Ці особливості забезпечують міцність та довговічність конструкції, а також забезпечують оптимальну підтримку та комфорт під час використання дивана.
Також однією з особливостей дивана є крокуючий механізм Тик-Так, який дозволяє регулювати нахил спинки дивана і змінювати його положення в залежності від вашого бажання.
Основні параметри:
- Крокуючий механізм "Тік-Так";
- Дерев'яний каркас;
- Скринька для білизни ламінована;
- Пружина "Змійка";
- Пінополіуретан.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Divanoff |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 77 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 144 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивана | 222 см |
- Ціна: 19 626 ₴



