Безкоштовна доставка

Тумба приліжкова Імперія
4 280 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба нічна 2 ящик (55/45/62)
Модульна спальня Імперія виконана у вишуканому класичному стилі з точеними гнутими ніжками, з елегантною білою глянсовою поверхнею фасадів. Фасади мають високоглянцевий лакове покриття, стійке до механічних пошкоджень і сонячного світла. До складу спальні входять елементи різного призначення для облаштування спальні будь-якого розміру. Ліжко має елегантне овальне м'яке узголів'я. Тумба може бути виготовлена з одним або двома ящиками.
Матеріал: корпус – ДСП ламіноване 18 мм; фасад – МДФ лаковане.
Кольори: білий глянець.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип тумби | пряма |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Фасади тумби | МДФ |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 62 см |
| Глибина тумби | 45 см |
| Ширина тумби | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 280 ₴

