Безкоштовна доставка

Стіл обідній розсувний Чикаго
20 659 ₴
- В наявності
- Код: Чикаго стіл
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Преміум вітальня Чикаго від дизайнерів виробника МироМарк — розкішна колекція у класичному стилі.
Виготовляється у двох кольорах: білий глянець та радіка беж. У кожному з них вітальня виглядає дуже ефектно та по-своєму вишукано.
Шовкографія на фасадах у вигляді квіткового орнаменту чудово поєднується з накладним декором. Ці деталі додають комплекту шарму, що прикрашатиме вашу вітальні довгі роки, адже класика завжди актуальна. А теплі зустрічі за обіднім столом Chicago приноситимуть максимум задоволення, ваші гості будуть у захваті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 200 мм |
| Ширина столу | 1020 мм |
| Висота столу | 825 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 659 ₴


