-50%

Кухня Глорі
49 000 ₴
24 500 ₴
- В наявності
- Код: Глори
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новинка Glory це кухня, де стиль, вишуканість та варіативність об’єдналися в одній колекції. Легкий дизайн та різноманітність модулів — ось головні переваги кухні Glory. Вони дають необмежені можливості для втілення свіжих ідей та фантазій в облаштуванні будь-якого кухонного простору. Наші фасади, представлені в трендових кольорових варіантах, що додають кухні Glory стильності та вишуканості. У колекції кухонних меблів Glory ви знайдете широкий асортимент зручних тумб, які відмінно підходять для потреб сучасних господинь. Вони можуть мати як закриті, так і відкриті конструкції, шухляди, полички та спеціальні шафи для розташування побутової техніки. Комбінуйте секції як завгодно, адаптуючи під ваші потреби. Все це сприяє оптимальному зберіганню всіх необхідних предметів на кухні, дозволяючи легко підтримувати порядок і швидко знаходити потрібні речі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Комплектація барною стійкою | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 3000 мм |
| Глибина нижнього рівня | 600 мм |
| Довжина верхнього рівня | 3000 мм |
| Глибина верхнього рівня | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 500 ₴


