
Меблі для передпокою Дора варіант №1
22 223 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Передпокій Дора виготовляється в кольорі: корпус горіх Караваджо\ фасад лакований, патинований горіх, а так само в білому кольорі фасад лакований, патинований золото
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип передпокою | стандартна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2070 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Довжина | 1860 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 223 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка

