-16%

Комод-бар Венеція
25 640 ₴
21 537,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: Венеция
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод-бар Венеція виконана в класичному стилі венеціанських майстрів. Фасади виготовляються з матеріалу МДФ з художнім розписом, скло з фацетною обробкою, має підсвічування. Комод-бар Венеція має неповторний стиль і створить атмосферу затишку і вишуканості у Вашому будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | МДФ плівковий |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Декоративні елементи | МДФ |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 207 см |
| Глибина комода | 52 см |
| Висота комода | 120 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація вбудованим баром | Так |
| Скло | З фацетною обробкою |
| Візерунок фасаду | художній розпис |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 537,60 ₴


