
Шафа 4-дверна Новіта
40 516 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасад різьблений МДФ в двох кольорах (білий з золотом і горіх італійський)
Характеристики
| Матеріал виготовлення шафи | |
|---|---|
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Основні | |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | Скай |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 2390 мм |
| Висота шафи | 2360 мм |
| Глибина шафи | 580 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 516 ₴



