
Вітрина дводверна Верона
13 600 ₴
- В наявності
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Складальна меблі для вітальні Верона виробництва фабрики Скай - вишукані меблі в класичному стилі з патинованими фасадами, витонченими ніжками, акуратними невеликими ручками і виразним карнизом. Особливість меблів Верона - фасади з розписом, які надають вітальні риси стилю Прованс. Скла меблів з фацетом.
Вітальня Верона Скай проводиться в двох колірних рішеннях: білому (білий/золото) або темному (горіх Караваджо/корінь горіха)
Колір білий/золото підрозділяється на два типу: Варіант 1 (з малюнком "квіти") і Варіант 2 (без малюнка "квіти").
Колір Горіх Караваджо/корінь горіха здійснюється ТІЛЬКИ З МАЛЮНКОМ на фасадах.
| Габаритні розміри вітрини | |
|---|---|
| Ширина вітрини | 970 мм |
| Глибина вітрини | 470 мм |
| Висота вітрини | 210 мм |
| Основні | |
| Тип фасаду | прямий |
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип вітрини | пряма |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Фасади | МДФ |
- Ціна: 13 600 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка



