
Комод ТВ 1,16 Терра Нова
16 664 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасад МДФ з малюнком, дзеркало з художньою обробкою
Характеристики
| Матеріал виготовлення комода | |
|---|---|
| Фасади | дзеркало |
| Основні | |
| Виробник | Скай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 93 см |
| Ширина комода | 116 см |
| Глибина комода | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина вітрини | 700 |
| Висота вітрини | 2130 |
| Глибина вітрини | 450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 664 ₴


