
Шафа 2-дверна Терра Нова
28 804 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасад МДФ з малюнком, дзеркало з художньою обробкою
Характеристики
| Габаритні розміри шафи | |
|---|---|
| Ширина шафи | 1180 мм |
| Висота шафи | 2130 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Скай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина вітрини | 700 |
| Висота вітрини | 2130 |
| Глибина вітрини | 450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 804 ₴


