
Стінка Мона
25 675 ₴
- В наявності
- Код: Мона
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Стінка у вітальню Мона від меблевої фабрики Скай прикрасить вашу оселю і допоможе створити вишукану благородну атмосферу. Велика функціональна стінка виглядає добротно, масивно і виконує багато практичних функцій. Завдяки наявності безлічі секцій і відділень, в неї поміститься одяг і все домашнє приладдя. У комплектацію цієї моделі входять орнаментна шафа, вітрина зі скляними фасадами, відкриті полиці, висувні шухляди, тумба, ніша під телевізор. У розпашній шафі розташована штанга під вішалки з одягом і полиця зверху над нею. Загальні розміри стінки становлять 310 см*216 см*56 см. Розміри ніші під телевізор - 89*62*53 см.
Якість гостинного гарнітура - на висоті. Для корпусу використовується міцний ДСП, для фасадів - матеріал МДФ. Фасади прикрашені декоративним різьбленням, оброблені спеціальними речовинами для запобігання вигоряння кольору на сонці і механічних пошкоджень. Міцна фурнітура забезпечує надійність усіх кріплень.
Наша компанія працює безпосередньо від виробника Скай і надає гарантію на стінку Мона на термін 12 місяців. З усіх питань, що цікавлять, за консультацією, уточненням термінів поставки, звертайтеся до менеджерів нашого інтернет-магазину. Ми забезпечуємо високу якість обслуговування і завжди дотримуємося встановлених термінів. Доставка меблевого гарнітура здійснюється в усі регіони України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3.1 мм |
| Глибина стінки | 0.56 мм |
| Висота стінки | 2.16 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ |
- Ціна: 25 675 ₴

