
Стінка Сіті
26 070 ₴
- В наявності
- Код: Сіті
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінка виготовлена в класичному стилі, створює в приміщенні комфортну, теплу та гармонійну атмосферу. для фасадів – МДФ. Любителі класики та атмосфери розкоші.
Комплектація стінки - дводверна шафа, пенал, антресоли, дводверна вітрина зі скляним фасадом, тумби, відкриті полиці. висоту, 59 см завглибшки. надає гарантію на свою продукцію терміном на 1 годину.
Ми реалізуємо лише сертифіковану високоякісну продукцію безпосередньо від виробника.
Корпус ДСП: горіх італійський
Фасад МДФ: горіх італійський
Розміри вітальні: 3,07х2,14х0,59м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3.07 мм |
| Глибина стінки | 0.59 мм |
| Висота стінки | 2.14 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 070 ₴

