Безкоштовна доставка

Асті сервант 2 дверний
11 530 ₴
- Під замовлення
- Код: Асті сервант 2 дв
Відправка з 16 квітня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Астіng> – комбінація білих лакованих фасадів із текстурою деревини кольору дуб крафт це стильне та влучне поєднання для мінімалістичних дизайнів. Чудовий варіант для сучасних квартир.
Приємним моментом є те, що за потреби меблі з колекції вітальні можуть міксуватися з елементами спальні Asti. До того ж, вітальня вирізняється доступною ціною у співвдношенні з високим рівнем якості, зрештою як і всі меблі виробника “МироМарк”.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 1200 мм |
| Глибина вітрини | 450 мм |
| Висота вітрини | 1920 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 530 ₴


