
Сервант 2 дверний Рома
11 530 ₴
- Під замовлення
- Код: Рома 2 дв
Відправка з 16 квітня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Білосніжна та стильна вітальня «Рома» ідеально підійде для квартир із сучасним та мінімалістичним дизайном.
Ваша вітальня наповниться атмосферою спокою та гармонії, адже білий колір максимально сприяє цьому. Суворі та чіткі лінії, надійна фурнітура та доступна ціна приваблюють наших клієнтів, і ми завжди чуємо лише позитивні відгуки.
Також широкий асортимент елементів дозволяє зібрати індивідуальний комплект вашої вітальні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | сервант |
| Форма буфету | прямий |
| Форма серванта | прямий |
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри буфету | |
| Ширина буфету | 1200 мм |
| Глибина буфету | 450 мм |
| Висота буфету | 1920 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 530 ₴


