
Стіл журнальний Рома
3 438 ₴
- Під замовлення
- Код: Стіл журнальний Рома
Відправка з 16 квітня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Білосніжна та стильна вітальня «Рома» ідеально підійде для квартир із сучасним та мінімалістичним дизайном.
Ваша вітальня наповниться атмосферою спокою та гармонії, адже білий колір максимально сприяє цьому. Суворі та чіткі лінії, надійна фурнітура та доступна ціна приваблюють наших клієнтів, і ми завжди чуємо лише позитивні відгуки.
Також широкий асортимент елементів дозволяє зібрати індивідуальний комплект вашої вітальні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1100 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 438 ₴



