Безкоштовна доставка

Стіл столовий Рома
3 957 ₴
- В наявності
- Код: Стіл Рома
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Білосніжна та стильна вітальня «Рома» ідеально підійде для квартир із сучасним та мінімалістичним дизайном.
Ваша вітальня наповниться атмосферою спокою та гармонії, адже білий колір максимально сприяє цьому. Суворі та чіткі лінії, надійна фурнітура та доступна ціна приваблюють наших клієнтів, і ми завжди чуємо лише позитивні відгуки.
Також широкий асортимент елементів дозволяє зібрати індивідуальний комплект вашої вітальні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий глянець |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 650 мм |
| Висота столу | 765 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 957 ₴

