
Консольний столик Алтея
8 654 ₴
- В наявності
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Консоль "Алтея" виготовляється з високоякісних, екологічно чистих матеріалів, верхній шар забарвлюється на Ваш вибір: в білий колір, колір золото або срібло.
Колірна гамма вироби:
Золото, Срібло, Білий.
Колірна гамма вироби:
Золото, Срібло, Білий.
Розміри: 1100х320х790 (ШхГхВ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | настінна, підлогова |
| Колір (відтінок) меблів | Золото |
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Габаритні розміри консолі | |
| Ширина консолі | 110 см |
| Глибина консолі | 32 см |
| Висота консолі | 79 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 654 ₴
- Спосіб упаковки: Фабрична упаковка




