Колекція Роселла – вдосконалена модель спальні у класичному стилі.
Фігурні фасади, декоративна різьба, дзеркала з елементами художньої матованої обробки і плавні класичні форми надають спальні особливого затишку та витонченості.
Для виробництва кожного елемента меблів використовуються лише високоякісні та надійні матеріали.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал рами | Поліуретан |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 960 мм |
| Товщина | 70 мм |
| Висота | 1120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 555 ₴


