
Комод Тео з 3 шухлядами
5 728 ₴
- В наявності
- Код: Тео комод
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Дизайнерські послуги проектування спальні не потрібні, якщо ви обираєте спальню Тео.
Комплект екстравагантної новинки у трендовому графітовому кольорі. Неймовірне поєднання колірної гами НапівМат Антрацит та НапівМат Графіт.
Ліжко шириною 1.6 м виконане з суцільною екстрам’якою спинкою, що схожа на велику подушку. Тканина узголів’я дуже легка в догляді та стійка до перепадів температури. На спинці також виділяється ненав’язливий принт у ромби, що створює ефект затишку та гармонії. Встановлена висувна шухляда де зручно зберігати постільну білизну та інші побутові речі.
Приліжкові тумби також виділяються цікавим дизайном. Як і ліжко, тумба має гострі кути, а також приховані ручки для відкриття шухляд. Дуже ефектно виглядає і поверхня тумби, що ледь заглиблена до середини. Таке рішення є ще й досить практичним, оскільки речі, які стоятимуть на поверхні тумби, мають точку опори і не впадуть так легко з тумби.
Комод 3шх має аналогічний дизайн і чудово доповнить “картину” вашої кімнати. Радимо над комодом встановити дзеркало цієї серії — для спальні це незмінна річ.
До комплекту також входить шафа 2дв та 3дв з широкою ручкою-профіль чорного кольору, а також шафа-купе з дзеркалом, що оснащені якісною фурнітурою.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Висота комода | 73 см |
- Ціна: 5 728 ₴

