
Приліжкова тумба Тео
2 699 ₴
- В наявності
- Код: Тео
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Дизайнерські послуги проектування спальні не потрібні, якщо ви обираєте спальню Тео.
Комплект екстравагантної новинки у трендовому графітовому кольорі. Неймовірне поєднання колірної гами НапівМат Антрацит та НапівМат Графіт.
Ліжко шириною 1.6 м виконане з суцільною екстрам’якою спинкою, що схожа на велику подушку. Тканина узголів’я дуже легка в догляді та стійка до перепадів температури. На спинці також виділяється ненав’язливий принт у ромби, що створює ефект затишку та гармонії. Встановлена висувна шухляда де зручно зберігати постільну білизну та інші побутові речі.
Приліжкові тумби також виділяються цікавим дизайном. Як і ліжко, тумба має гострі кути, а також приховані ручки для відкриття шухляд. Дуже ефектно виглядає і поверхня тумби, що ледь заглиблена до середини. Таке рішення є ще й досить практичним, оскільки речі, які стоятимуть на поверхні тумби, мають точку опори і не впадуть так легко з тумби.
Комод 3шх має аналогічний дизайн і чудово доповнить “картину” вашої кімнати. Радимо над комодом встановити дзеркало цієї серії — для спальні це незмінна річ.
До комплекту також входить шафа 2дв та 3дв з широкою ручкою-профіль чорного кольору, а також шафа-купе з дзеркалом, що оснащені якісною фурнітурою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Висота тумби | 43 см |
- Ціна: 2 699 ₴

