
Приліжкова тумбочка Тедді 3 шухляди
3 465 ₴
- Під замовлення
- Код: Тедді
Відправка з 06 червня 2026- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Приліжкова тумбочка Тедді 3 шх
Презентуємо новинку від MiroMark — спальню Teddі у кольорі Дуб Артізан. Дуб Артізан це колір тепла і натурального відтінку дерева, який створить атмосферу затишку та гармонії у вашій спальні. Центральним елементом комплекту є ліжко з висувними полицями, що дозволяє максимально ефективно використовувати простір.М'яке узголів'я у коричневому кольорі є стильним акцентом, що чудово контрастує з дерев'яним відтінком Дубу Артізан. Це додає спальні елегантності та сучасності, створюючи комфорт для вашого відпочинку. Радимо разом з ліжком придбати приліжкову тумбу Teddi з трьома шухлядами, що доповнить функціональність та зручність вашої спальні. Ви зможете зберігати свої особисті речі та релаксувати в ліжку з усім необхідним під рукою. Велика 4-дверна шафа з дзеркальними дверцятами посередині додає функціональності до комплекту спальні Teddі. Ви зможете компактно організувати порядок для верхнього одягу, костюмів чи взуття. Комод з мінімалістичною ручкою має чотири шухляди, що надає додаткового простору для зберігання. Його універсальний дизайн і плавні лінії доповнюють загальний вигляд колекції, створюючи гармонійний інтер'єр.
Корпус:
Плита ламінована ДСП 16мм
Елементи декору:
Меблева тканина колекції SORO, ROSTO – в кольорі коричневий (Арт.28).
Фурнітура:
Алюмінієва ручка чорного кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артисан |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 56 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Висота тумби | 50 см |
- Ціна: 3 465 ₴

