
Набір меблів для спальні Беладжіо
45 904 ₴
- В наявності
- Код: Спальний набір Белладжіо.
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Белладжіо – це влучне поєднання деталей, де всі меблі органічно доповнюють один одного.
Ця модель транслює елегантність та лаконічність свого зовнішнього вигляду і чудово доповнить кімнату, як класичного, так і модернового стилю.
Лише погляньте на деталі узголів’я: глибину кутів, акуратні лінії, рівні шви. Витончені форми узголів’я, кути безпечні та закруглені. Доречним акцентом є і кольорова гама узголів’я у кольорі беж з двома вертикальними лініями. У поєднанні з білим глянцем кольорова гама комплекту є спокійною та приємною. Ліжко з м’яким узголів’ям та підсвіткою буде добрим другом для всієї родини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 5 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 207 см |
| Ширина ліжка | 175 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 183 см |
| Глибина шафи | 225 см |
| Висота шафи | 55 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 110 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 77 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 55 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 40 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
- Ціна: 45 904 ₴





