
Набір меблів у спальню Лілу
45 410 ₴
- В наявності
- Код: Спальний набір Лілу
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Lily — спальня-новинка, що стане для Вас простором спокою і ніжності. Улюбленим місцем в домі, де панує злагода і комфорт. В основі комплекту м'яке ліжко 1.6 м у сірому кольорі та меблі у кольоровій гамі — Кашемір, що разом створюють особливу атмосферу. Деталі узголів'я ліжка нагадують шоколадні плитки, що робить його дизайн мінімалістичним і водночас сучасним. Матеріал є невибагливим у догляді, його легко чистити і мити. Крім того, ліжко може бути з підйомним механізмом, що дозволяє зберігати речі у ніші і таким чином економити простір шафи. У комплекті спальні Lily доступні під замовлення шафа, комод та приліжкові тумби, виконані у кольорі Кашемір. На вибір шафа з чотирма дверцятами, де дві з них дзеркальні, у повний зріст. Це додає світла і ясності для спальні. Або ж шафа 3дв без дзеркал з мінімалістичним дизайном. Комод і тумби вирізняються фрезерованими ручками, що додає їх вигляду вишуканості та елегантності. Такі ручки є наче приховані, але вони також є зручними й практичними у щоденному використанні. Дизайн є максимально простим, проте цікавим. Будьте певні, спальня збереже свій початковий вигляд на довгі роки, адже якість меблів від MiroMark перевірена роками. Ми виготовляємо наші меблі з ДСП і лакуємо меблі під дією УФ-променів, завдяки чому лакофарбове покриття стає більш якісним і міцним. Шліфуємо фасади за власною унікальною технологією, у результаті — поверхня залишається ідеально гладкою, майже дзеркальна.
Корпус:
Плита ламінована ДСП 16мм
Елементи декору:
Меблева тканина колекції SORO, ROSTO – в кольорі сірий (Арт.90).
До комплекту входять: ліжко 1,6 з підйомним механізмом, шафа 4 дверна з дзеркалом та антресолями, комод 6 шх, дві приліжкові тумби
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 5 |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа-купе | 1 шт. |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 218 см |
| Ширина ліжка | 175 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 109 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 150 см |
| Глибина шафи | 61 см |
| Висота шафи | 210 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 110 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 85 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 60 см |
| Глибина тумби | 36 см |
| Висота тумби | 40 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
- Ціна: 45 410 ₴







