
Комод Реймонд 4 шухляди
6 990 ₴
- В наявності
- Код: Реймонд, Raymond
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Комод 4шх Реймонд.
Опис моделі:
Спальня Raymond просто вражає своєю елегантністю та комфортом, миттєво притягує погляди. Вона поєднує кольорову гармонію Дуба Артізан та Мат Антрациту, створюючи чудову комбінацію сучасних трендових фактур. Поєднання цих двох кольорів в спальні Raymond створює інтригуючий контраст, який додає спальні вишуканості та стилю. Теплота та природність Дуба Артізану зустрічаються зі сучасністю та елегантністю Мат Антрациту, створюючи гармонійне поєднання.
Корпус:
Плита ламінована ДСП 16мм
Елементи декору:
Меблева тканина колекції SORO, ROSTO – в кольорі темносірий (Арт.97).
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артизан + Антрацит |
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Колір фасаду | Антрацит |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 110 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 85 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
- Ціна: 6 990 ₴


