
Приліжкова тумба Реймонд
3 011 ₴
- Під замовлення
- Код: Реймонд, Raymond
Відправка з 06 червня 2026- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Приліжкова тумба Реймонд.
Опис моделі:
Спальня Raymond просто вражає своєю елегантністю та комфортом, миттєво притягує погляди. Вона поєднує кольорову гармонію Дуба Артізан та Мат Антрациту, створюючи чудову комбінацію сучасних трендових фактур. Поєднання цих двох кольорів в спальні Raymond створює інтригуючий контраст, який додає спальні вишуканості та стилю. Теплота та природність Дуба Артізану зустрічаються зі сучасністю та елегантністю Мат Антрациту, створюючи гармонійне поєднання.
Корпус:
Плита ламінована ДСП 16мм
Елементи декору:
Меблева тканина колекції SORO, ROSTO – в кольорі темносірий (Арт.97).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артизан + Антрацит |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 55 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Висота тумби | 47 см |
- Ціна: 3 011 ₴


