
Комод Реймонд 4 шухляди
6 990 ₴
- Під замовлення
- Код: Реймонд, Raymond
Відправка з 06 червня 2026- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Комод 4шх Реймонд
Cпальня Raymond у кольорі Глянець Білий - Дуб Артізан - створює кольорову гармонію, де фактури вишукано доповнюють один одного. Спальня чудово підійде для кімнати невеликого розміру, адже світла кольорова гама візуально збільшує приміщення. До комплекту входить ліжко з м'яким узголів'ям та стильним сучасним дизайном, що стане головним акцентом спальні. Воно приваблює своєю вишуканістю та зручністю. В основі ліжка є висувні полиці, які знадобляться вам для швидкого доступу до особистих речей, також там дуже зручно складати постільну білизну і ковдри. Комод Raymond є невеликим у порівнянні з шафою, містить три шухляди, але його компактність дозволяє зручно складати білизну та зберігати речі, що потрібні під рукою. Щодо шафи — ми впевнені, що це справжня знахідка для сучасних господинь. Завдяки своїй функціональності та стильному дизайну, вона ладна замінити вам повноцінний гардероб. З 4 дверцятами та 2 шухлядами, вона забезпечить достатньо місця для зберігання вашого одягу, взуття та аксесуарів. Разом з тим, дзеркальні дверцята додають кімнаті візуального простору та роблять її світлішою. Комфортно, стильно і якісно — це поєднання можливе! І втілене у спальню Raymond. Також спальня доступна в продажі у темній кольоровій гамі — Дуба Артізан - Мат Антрациту.
Корпус:
Плита ламінована ДСП 16мм
Елементи декору:
Меблева тканина колекції Polaris 17 – в кольорі світло сірий.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артисан + белый |
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Колір фасаду | Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 110 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 85 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
- Ціна: 6 990 ₴


