
Мʼяке ліжко Хеппі 0.9х2.0 праве або ліве
12 510 ₴
- В наявності
- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Мʼяке ліжко Хеппі 0.9х2.0 праве або ліве
Дитячі колекції від МироМарк створені для максимального комфорту дітей. Ми розуміємо, що саме меблі створюють особливий затишок у спальні, тому комплект Happy має широку лінійку елементів якісного виробництва. А базовий та універсальний білий колір, тим паче, глянець, наповнить кімнату теплом та затишком.
До цієї колекції входить одинарне ліжко з двома висувними шухлядами та міцним каркасом. На вибір зі стандартною твердою або м’якою велюровою оббивкою. Дуже зручно, що у шухлядах можна помістити найнеобхідніші речі — покривало, постільну білизну чи піжаму, може навіть улюблені іграшки. Для безпеки дітей — кутики ліжка заокругленої форми. А ще ми передбачили вибір лівої та правої сторони каркасу, адже планування дитячої у всіх індивідуальне.
Також до колекції Happy входить кілька варіантів вмістких шаф різного розміру. А також комод та письмовий стіл з чотирма шухлядами. Весь цей набір меблів дозволить правильно зонувати інтер’єр приміщення та функціонально використовувати спальню.
Придбати весь комплект разом значно комфортніше й вигідніше, ніж підбирати всі ці меблі самостійно. По-перше, так ви економите час і купуєте все потрібне одразу в одному місці. По-друге, кожна деталь, фурнітура та білий колір глянцю доповнюють один одного і створюють саме той омріяний простір та затишок для дитини, про який мріють і батьки, і малеча.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Основа | Ламелі |
| Колір | Білий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Висота спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 214 см |
| Ширина ліжка | 91 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 106 см |
- Ціна: 12 510 ₴


