
Міні крісло-ліжко Смарт, Smart
8 700 ₴
- В наявності
- Код: Міні крісло-ліжко Смарт,
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Ткань обивки: Этна (рогожка) | ||||
| Наполнение внутри ППУ | ||||
| Кресло, подушка, ящик выездной на колесах | ||||
| Спальное место: 1700/800 мм | ||||
| Габаритные размеры: | ||||
| - Высота 680 мм | ||||
| - Высота до спального места 300 мм | ||||
| - ширина 1020 мм | ||||
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип дивана | прямий |
| Тип крісла | крісло-ліжко |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 120 см |
| Глибина крісла | 89 см |
| Висота посадкової частини крісла | 30 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 68 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 170 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 700 ₴




