
Шафа Асті
14 738 ₴
- В наявності
- Код: Шафа Асті без дзеркал
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Асті — один з наших найпопулярніших спальних наборів у стилі модерн. Ліжко виконане в незвичному цікавому дизайні — узголів'я розширене і кріпить до себе тумби. Також під спальним місцем містяться висувні ящики, що дає можливість раціонально використовувати місце одночасно для сну і зберігання речей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1850 мм |
| Висота | 2130 мм |
| Виробник | Миро-Марк |
| Глибина | 585 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість дзеркал | 0 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Білий глянець |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1850 мм |
| Глибина шафи | 585 мм |
| Висота шафи | 2130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 738 ₴







