
Ліжко Asti
6 784 ₴
- Під замовлення
- Код: Ліжко Асті
Відправка з 06 червня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Asti — один з наших найпопулярніших спальних наборів у стилі модерн. Ліжко виконане в незвичному цікавому дизайні — узголів'я розширене і кріпить до себе тумби. Також під спальним місцем містяться висувні ящики, що дає можливість раціонально використовувати місце одночасно для сну і зберігання речей.
Додатково потрібен каркас до матрацу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 146 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 94 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація ортопедичною основою | Ні |
| Наявність підіймального механізму | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 784 ₴


