Колір матових фасадів говорить сам про себе, ця колекція є чудовим варіантом для створення дизайну приміщення у стилі модерн. Поєднання світлого і темно-коричневого дерева підходить практично під будь-який інтер'єр. Шафа-купе, яка пропонується серед модулів спальні, обрамлена карнизом, який комплектується підсвіткою фасадів. Ліжко теж виконане в незвичному цікавому дизайні узголів'я розширене та кріпить до себе приліжкові тумби. Також, під спальним місцем містяться висувні ящики для речей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 160 см |
| Глибина комода | 46 см |
| Висота комода | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 717 ₴


