
Томі стіл журнальний
3 126 ₴
- Під замовлення
- Код: Томмі стіл
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
Колекція Томмі у кольорі “Дуб Артізан” – неймовірне поєднання стилю і якості. Відчуйте дзеркальне відображення природи у кожній деталі цієї вітальні.
Використовуючи технології найвищого рівня, ми втілили в життя неповторну красу і досконалість дубового дерева. Фасади вітальні у поєднання з усіма деталями фурнітури надаватимуть приміщенню витончений і природний шарм. Фактура “Дуб Артізан” не лише створює відчуття максимально природного середовища, але також відзначається своєю міцністю та довговічністю.
Меблі від МироМарк виготовляються з якісних матеріалів, тож будьте певні, при належному використанні та догляді, вітальня збереже свій першокласний вигляд на довгі роки.
До комплекту входить: Тумба ТВ, комод 1.6 м та 2.0 м, пенал з двома шухлядами та відкритими полицями, полиця настінна, компактний журнальний стіл. Вітальня з фактурою “Дуб Артізан” — це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, естетику та вишуканість.
Створіть власний унікальний простір, який відображатиме Вашу особистість та неперевершений смак з новою вітальнею від нашого меблевого виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Дерево |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 425 мм |
- Ціна: 3 126 ₴

