
Дзеркало Міріна
3 271 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало Mirina
Mirina — Mirina це одна з найуніверсальніших моделей у нашій колекції Elite decor. Кругла форма та відсутність зайвого декору настінного дзеркала дозволяє помістити його у будь-якій кімнаті: вітальні, спальні, передпокої чи навіть ванні. Кольори: чорне, біле, срібло, золото.
На тильній стороні виробу передбачені отвори спеціальної форми, які дають змогу кріпити його як горизонтально, так і вертикально.
Матеріал рами:
Поліуретан
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал рами | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Золото, Срібло, Білий глянець |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 750 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Товщина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 271 ₴







