
Дзеркало Хепрі
5 766 ₴
- В наявності
- Код: Дзеркало Khepri
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало Хепрі
Новинка Khepri — настінне дзеркало з екстравагантним дизайном для сучасних апартаментів. Основа у формі сонця створюватиме атмосферу спокою та затишку в домі. Такий декор чудово виглядатиме у вітальні, спальні чи передпокої. У наявності в кольорах: білий, срібло, золото.
Матеріал рами:
Поліуретан.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал рами | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Золото, Білий глянець, Срібло |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 960 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Висота | 960 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 766 ₴





