
Дзеркало Бетті
6 473 ₴
- В наявності
- Код: Дзеркало Betty 1675x895
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало Betty 1675x895x40
Матеріал рами:
Поліуретан
Поліуретан
Опис моделі:
Дзеркало це чудовий декор, що зробить вашу кімнату візуально більшою та просторішою. Модель Betty виглядає ефектно завдяки своїй розкішній рамі та можливості змінювати його положення (горизонтально чи вертикально) в залежності від інтер'єру. У наявності в білій, срібній та золотій рамі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Золото, Срібло, Білий глянець |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Висота | 1680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 473 ₴










