
Дзеркало Одажіо
4 037 ₴
- В наявності
- Код: Дзеркало Odagio
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало Odagio 1100x760x40
Вишукане Odagio це чудовий вибір для того, щоб надати шарму своїй квартирі чи будинку. Дзеркало допоможе зробити кімнату світлішою та візуально збільшити її площу. При кріпленні Odagio вертикально — вам вдасться «видовжити» простір, якщо горизонтально – розширити його.
Матеріал рами:
Поліуретан
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Овальна |
| Матеріал рами | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Золото, Срібло, Білий глянець |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 760 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Висота | 1100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 037 ₴





