
Стіл Happy
5 861 ₴
- В наявності
- Код: Стіл Happy
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 120 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 861 ₴

