
Комод Happy
6 284 ₴
- В наявності
- Код: Комод Happy
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 0 шт. |
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 94 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 94 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 284 ₴

