
Пенал Luna Junior
6 380 ₴
- В наявності
- Код: Пенал Luna Junior
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 0 шт. |
| Кількість дзеркал | 0 шт. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 418 мм |
| Глибина шафи | 55 мм |
| Висота шафи | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 380 ₴

