
Вішалка Asti
1 919 ₴
- В наявності
- Код: Вішалка Asti
+380 (66) 768-69-00
Ольга- +380 (98) 151-51-64Олена
- +380 (98) 483-27-42Післягарантійний сервіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колекція:
Asti Дуб Крафт — Глянець Білий
Артикул:
AS-93-WB
Висота:
900 мм
Ширина:
800 мм
Глибина:
270 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для дому |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 919 ₴

